A jednak zamach ?…

Nie chciałbym psuć dobrego samopoczucia szefostwa BOR, wynikającego ze zidentyfikowania przyczyn pęknięcia opony (prosta sprawa – poprzednie kierownictwo BOR wydało okólnik o dopuszczeniu do stosowania opon cztero- i sześcioletnich, odpowiednio w 2009 i 2013 r., podczas gdy producent w 2010 podał, że maksymalnie trzy lata, ale nie więcej niż dwa lata pracy), bo oczywiście zagrożenie wynikające z naruszenia paragrafów jest bardzo ważne itd., ale musi to jeszcze mieć jakiś związek Czytaj dalej […]